Lajmeroni shoket te rregjistrohen tani qe eshte falas -------- PER AKTIVIZIME KONTAKTONI ADMINISTRATORET

Mirë Se Vini, Vizitorë
Ju duhet që të regjistroheni për të pasur leje të plotë në forum.

Username
  

Passwordi
  

Kërko Sektoret

(Kërkim i Avancuar)

Statistikat e Forumit
» Antarët: 1,174
» Antari i Fundit: MichaelAmime
» Temat e Forumit: 128
» Postimet e Forumit: 147

Statistikat Full

Temat e Fundit
Iprog
Forum: IMMO, PANELI I INSTRUMENTEVE
Postimi Fundit: ardicela
03-19-2019, 08:18 AM
» Replikat: 0
» Shikimet: 381
info per dinamot
Forum: Pergjithshme
Postimi Fundit: ardicela
02-07-2019, 01:27 PM
» Replikat: 0
» Shikimet: 473
kodimi i paketave vgs 722...
Forum: CENTRALINA (ECU)
Postimi Fundit: mrbertone46
01-25-2019, 12:19 AM
» Replikat: 0
» Shikimet: 445
mercedes repair manuals
Forum: libra info
Postimi Fundit: ardicela
12-16-2018, 09:26 PM
» Replikat: 0
» Shikimet: 466
Manual vcds portuges
Forum: libra info
Postimi Fundit: ardicela
12-16-2018, 09:13 PM
» Replikat: 0
» Shikimet: 203
libra pdf manuale riparim...
Forum: Vetura - Probleme
Postimi Fundit: ardicela
12-13-2018, 06:45 PM
» Replikat: 0
» Shikimet: 194
superscan
Forum: Peugeot Citroen
Postimi Fundit: ardicela
12-09-2018, 10:08 AM
» Replikat: 0
» Shikimet: 257
superscan
Forum: RENAULT
Postimi Fundit: ardicela
12-09-2018, 10:07 AM
» Replikat: 0
» Shikimet: 434
Delphi 14.3
Forum: Autocom Delphi
Postimi Fundit: ardicela
11-19-2018, 02:30 PM
» Replikat: 0
» Shikimet: 3,128
bdm 100
Forum: IMMO, PANELI I INSTRUMENTEVE
Postimi Fundit: brajan_94
11-10-2018, 01:39 PM
» Replikat: 0
» Shikimet: 278

 
  DTC REMOVER
Postuar nga: ardicela - 10-01-2018, 07:26 PM - Forum: Pergjithshme - Jo Replika

FSHIN ERRORE QE NUK FSHIHEN


https://www.youtube.com/watch?v=ZXWIO7_uihYFile-t e ngarkuar
.txt   DTC REMOVER.txt (Size: 70 bytes / Shkarkimet: 1)
Printo këtë Artikull

  pinout dashboard
Postuar nga: ardicela - 10-01-2018, 07:22 PM - Forum: IMMO, PANELI I INSTRUMENTEVE - Jo Replika

pinout dashboardFile-t e ngarkuar
.txt   pinout dashboard.txt (Size: 70 bytes / Shkarkimet: 19)
Printo këtë Artikull

  imobiliser reset decode
Postuar nga: ardicela - 10-01-2018, 07:21 PM - Forum: IMMO, PANELI I INSTRUMENTEVE - Jo Replika

imobiliser reset decodeFile-t e ngarkuar
.txt   imobiliser reset decode.txt (Size: 70 bytes / Shkarkimet: 8)
Printo këtë Artikull

  Mann filter
Postuar nga: ardicela - 10-01-2018, 07:09 PM - Forum: te tjera - Jo Replika

mann filterFile-t e ngarkuar
.txt   manfilter.txt (Size: 70 bytes / Shkarkimet: 0)
Printo këtë Artikull

  renault truck electrical
Postuar nga: ardicela - 10-01-2018, 07:03 PM - Forum: Renault - Jo Replika

renault truck electricalFile-t e ngarkuar
.txt   renault tuck elecrical.txt (Size: 70 bytes / Shkarkimet: 0)
Printo këtë Artikull

  ford fiesta 2009 manual pdf riparimi
Postuar nga: ardicela - 10-01-2018, 04:53 PM - Forum: libra info - Jo Replika

ford fiesta 2009 manual pdf riparimiFile-t e ngarkuar
.txt   fordfiesta09.txt (Size: 70 bytes / Shkarkimet: 0)
Printo këtë Artikull

  honda civic
Postuar nga: brajan_94 - 09-27-2018, 07:46 AM - Forum: CENTRALINA (ECU) - Replikat (2)

duhet per honda civic 2010 clear crash per airbag
paketa TRW
77960-smg-g120-m1
eeprom st95640

Printo këtë Artikull

  pershendetje te gjithve
Postuar nga: olsi - 09-20-2018, 09:29 AM - Forum: Vetura - Probleme - Replikat (1)

un riparoj krika xhami dhe brava makinash 
 un shpresoj tju ndihmoj dhe te ndaj eksperiencen time me ju
urime per forumin e pare shqiptare.

Printo këtë Artikull

  elm
Postuar nga: mrbertone46 - 09-19-2018, 07:39 PM - Forum: Pergjithshme - Jo Replika

elmFile-t e ngarkuar
.txt   New Text Document.txt (Size: 50 bytes / Shkarkimet: 2)
Printo këtë Artikull

  dtc off
Postuar nga: mrbertone46 - 09-19-2018, 07:30 PM - Forum: CENTRALINA (ECU) - Jo Replika

program per fshirjen definitive te kodeve obd nga centralinaFile-t e ngarkuar
.txt   New Text Document (3).txt (Size: 70 bytes / Shkarkimet: 12)
Printo këtë Artikull